E-shop

Typ
Série Velikost Barva Délka Typ ocílky Použití Použití - nový Série - nový Tah Typ - nový

Premier Premier WORLDCHEFS (WACS)

Čistota, preciznost, elegance. Série nožů Premiér WORLDCHEFS (dříve WACS) vznikla ve spolupráci s „World Assocation of Chefs Societies“ (Světovou asociací kuchařů). Představuje jedinečné propojení kovaného nože a  hygienické nepřilnavé antibakteriální vrstvy. Tato vrstva je tvořena z keramických částic, které jsou za horka nanášeny na klasický kovaný nůž. Vzniká tak jedinečný nůž, který má vlastnosti nože kovaného: odolnost (není křehký jako nůž keramický), možnost broušení (bez jakéhokoliv poškození či odloupnutí vrstvy se dá nůž brousit na brusce,ocílce i kameni) tak výhodu nože keramického – nepřilnavý povrch. Celkový dojem podtrhuje elegantní rukojeť s perleťovým vzhledem. 

 
více

Co je to WACS? Je to zkratké anglického názvu Světové asociace kuchařů („World Assocation of Chefs Societies“ - WACS) založené v Paříži v roce 1928.
Dnes patří do této asociace 75 členských zemí světa a více než 8 miliónů kuchařů. Úřadující prezident WACS, Gissur Gudmunsson, stanovil kuchařskému světu tyto priority: kuchyně, pohostinnost, vzdělávání a pokrmy.

Firma Fridrich Dick a Světová asociace kuchařů „WACS“ se zaměřily na to společně vytvořit produkt, který by dosáhl té nejvyšší kvality. Výsledkem je série nožů Premier WORLDCHEFS (dříve WACS), která je jedinečným spojením hygienické antibakteriální vrstvy a vlastnostní kovaného nože. Dokonalá rukojeti s perleťovým vzhledem jen podtrhuje celkový výsledek.

Nože jsou kované z jednoho kusu oceli a jsou perfektně vyvážené. Vysoce kvalitní antibakteriální vrstva na čepeli efektivně zamezuje ulpívání řezaného produktu na jejím povrchu. Tím se usnadňuje čistění nože. Díky keramickým částicím dochází  ke zlepšení kluzných vlastností nože, k redukci vynaložené síly při řezu a ke zvýšené odolnosti čepele vůči opotřebení.  
 

Řezání potravin probíhá snadno a exaktně, nůž potravinu nemačká. Cenné aromatické látky tak zůstanou zachovány. Díky štíhlé čepeli, leštěnému ostří a antibakteriální vrstvě je řezání s tímto nožem potěšení.
Nože se dobře vedou a výsledkem je dokonalý řez.
 
 
Speciální výrobní postup při dokonalém propojení čepele a rukojeti bez drážky je vyhovuje maximálním hygienickým požadavkům.
 
 
Další kvality nožů Premier WORLDCHEFS (WACS):
  • rukojeť s perleťovým povrchem se perfektně drží  
  • štíhlá čepel s leštěným ostřím
  • optimální vyvážení
  • čepel kovaná z jednoho kusu oceli poskytuje nejvyšší stabilitu
 
  • Aktivní filtry
  • Série: Premier Premier WORLDCHEFS (WACS)


autorizovaný
autorizovaný
Facebook Instagram Youtube Facebook
Copyright © 2019, ORS spol. s r.o.