Kuchařské nože

Série
Typ Velikost Barva Délka Použití

RED SPIRIT

Série nožů Red Spirit je inspirována asijským řemeslným uměním, zhotovena s německou precizností a tradičními způsoby výroby za použití nejmodernějších technologií.

Objevíte nože takových řezných vlastností, které nekladou žádné meze Vaší kreativitě a vášni pro vaření. Rukojeť nožů je velmi precizně propracována a je uzpůsobena i na dlouhodobou práci s nožem, protože nezpůsobuje otlaky. Nože jsou velmi tence broušeny, vytvářejí čistý řez, díky němuž krájená potravina nebude rozdrcena, a uchovají se v ní všechny aromatické látky.

V této sérii naleznete čínské kuchařské nože, santoku, usuba, i nože klasického tvaru jako jsou nože dranžírovací, filetovací, okrajovací...

více

S hrdostí Vám představujeme sérii nožů „Red Spirit“. Je inspirována asijským řemeslným uměním, zhotovena s německou precizností tradičními způsoby výroby za použití nejmodernějších výrobních technologií. Série nožů Red Spirit představuje čistý design, promyšlenou funkčnost a tu nejvyšší preciznost.

V asijských zemích hraje červená barva velmi důležitou roli. Například červený kruh symbolizuje sluneční kotouč, symbol bohyně slunce. Proto jsme se rozhodli dát nožům Red Spirit kulatou rukojeť právě v červené barvě.

V asijských zemích jako Mongolsko, Čína a Jižní Korea symbolizuje červená barva úspěch, štěstí, bohatství a srdečnost. U nás je červená barva symbolem ostrosti, ohně, žáru, smyslnosti, lásky a vášně – přesně ty správné ingredience pro vaření na nejvyšší úrovni.  1. Ostří vydrží dlouho ostré díky vysoce legované nerezové oceli
  2. Optimální vyvážení díky perfektnímu rozložení váhy
  3. Záštita a zakončení rukojeti jsou vyrobeny z nerezové oceli
  4. Protiskluzová rukojeť z plastů nejvyšší kvality
  5. Laserově testovaná geometrie ostří řezu čepele
  6. Symetrický kulatý tvar pro pohodlné a rovnoměrné vedení řezu.

 

 

 

  • Aktivní filtry
  • Série: RED SPIRIT


autorizovaný
autorizovaný
Facebook Instagram
Copyright © 2018, ORS spol. s r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.