Doprava a platba

 

Způsob doručení
Cena v Kč s DPH
Osobní odběr ( ORS spol. s r.o.)
0,-
Balík České pošty - na dobírku
166 + 24 = 190,-
Balík České pošty - bankovním převodem nebo kartou
166,-
Balík PPL - na dobírku
87 + 24 = 111,-
Balík PPL- bankovním převodem nebo kartou
87,-
Balík PPL na Slovensko - na dobírku
182 + 37 = 219,-


DOPRAVA ZDARMA - v rámci České republiky - v případě, že Vaše objednávka přesáhne 2 000 Kč s DPH.

DOPRAVA ZDARMA - v rámci Slovenské republiky - v případě, že Vaše objednávka přesáhne 5 000 Kč s DPH.

 

Doprava:

PPL:

  • PPL balíčky doručuje standardně následující den po odeslání

  • Do objednávky uvádíte své telefonní číslo. V den doručení vás řidič kontaktuje a informuje vás o přibližném čase doručení, výši dobírky či způsobu platby (můžete se u konkrétního řidiče informovat o možnosti platby kartou). 

  • Do emailu Vám přijde sledovací číslo, svou zásilku tedy můžete mít pod kontrolou.

  • Ve vybraných lokalitách možnost výběru z denního (8:00 – 18:00 hod.) nebo večerního doručení (17:00 - 21:00 hod.) – výčet PSČ s večerním doručením naleznete zde

Česká pošta:

  • I Česká pošta poskytuje možnost sledování zásilek. Do emailu Vám toto číslo zasíláme a Vy můžete mít svou zásilku vždy pod kontrolou.Způsob platby

Hotově

Osobní odběr zboží na adrese - Zbuzanská 960, 161 00 , Praha 6 - Ruzyně. Platit u nás můžete i kartou. Na místě si můžete prohlédnout naši vzorkovou prodejnu nebo si nechat na počkání nabrousit nože. Pokud máte zájem o broušení, koukněte sem.

Dobírkou

Zásilka je odeslána na adresu příjemce, který cenu zásilky uhradí při převzetí. O možnosti placení dobírky kartou se můžete informovat u konkrétního pana řidiče, který se Vám v den předání ozve (PPL).

Bankovním převodem

Po potvrzení objednávky jsou platební údaje generovány automaticky a spolu s QR kódem dostupné ihned, zároveň jsou odeslány na kontaktní email zákazníka. Po připsání fakturované částky na účet obchodu www.noze.cz je zboží expedováno a  předáno dopravci podle Vaší volby.