Proč si vybrat F. Dick?

Proč si vybrat nůž Friedr. Dick?

 

A proč si koupit nože F. Dick u nás?

 

Zajímá Vás historie firmy F. Dick? Čtěte níže

    


Firma Friedr. DICK byla založena roku 1778 v německém Esslingenu Johannem Friedrichem Dickem (na oslavu roku založení nese naše jubilejní série název "1778")

V roce 1893 se konala světová výstava v Chicagu, kde firma Friedr.Dick poprvé vystavovala a její výrobní program se stal známým po celém světě (na počest této události vznikla exkluzivní damašská série "1893"). 

O bezmála 240 let později zůstává podnik stále rodinnou firmou. Věrni tradici a proslulé německé kvalitě špičkoví odborníci pracují na dalším vývoji výrobků, které vznikají spojením tradičních výrobních postupů a nejmodernějších technologií. A tak se všechny výrobky firmy Friedr.Dick vyznačují důsledným designem, promyšlenou funkcí a maximální kvalitou.

V současnosti je firma F.Dick jediným světovým výrobcem, v jehož sortimentu naleznete nože, kuchařské a řeznické nástroje, ocílky i brusky.

Friedr. Dick nabízí nůž pro každý účel a řez. Ať už s krátkým, dlouhým, úzkým nebo širokým ostřím, v pevném nebo flexibilním provedení, s hladkým řezem, speciálním výbrusem či zubatým ostřím.

Vždy najdete ten správný nůž.

Dlouhá tradice, výrobní zkušenost a vysoká kvalita dělají z výrobků Friedr. Dick hlavní světovou značku všech profesionálních kuchařů, řezníků i nadšených amatérů.

autorizovaný
autorizovaný
Facebook Instagram Youtube Facebook
Copyright © 2019, ORS spol. s r.o.