Menu Zpět do eshopu

Sezóna

V hlavní roli AJAX Carbon Spirit!

Rozhodli jste se jíst zdravěji? Připravte si spolu s limitovaným kuchařským nožem AJAX Carbon Spirit kvalitní kus masa a nezapomeňte si k němu dát salát!

 

Přečíst si článek

Chyťte si svou limitku!

Nastartujte nový rok stylově s limitkou Go For Gold ze série Premier Plus. A třeba dojde i na tu červenou řepu.

Přečíst si článek

Silvestr 2020!

Jaký je váš plán na oslavu příchodu Nového roku? Zapojte nůž na sýry a vidličku na vytáhnutí nakládaných okurek. Ale co hlavně? Ať je rok 2021 lepší než ten předešlý...

 

Přečíst si článek

Uplatněte dárkové vouchery!

Nadělil vám Ježíšek pod stromeček dárkový poukaz? Uplatněte ho ještě dnes a vyberte si zboží, které vám udělá radost!

Přečíst si článek

Tip na dárek: Lisované sady

Jednoduchý způsob, jak vyřešit starosti s vánočními dárky je vyřesit to sadou! Různé druhy sad obsahují většinou základní typy lisovaných nožů.

Přečíst si článek

Zvěřina na jazyku! Dárky pro milovníka myslivost!

Je ten váš tak trochu dobrodruh? Miluje zvěřinu a nebojí se čistého zpracování masa? Určitě nakouknětě a nechte se inspirovat speciálním výběrem právě pro něj!

Přečíst si článek

Zabalte nůž do dárkové krabičky

Obdarujte druhé nebo udělejte letos sobě o Vánocích opravdovou radost! Zabalte vybrané nože a nástroje do luxusních dárkových krabiček s černým nebo červeným polstrováním. Na výběr máte z krabiček do délky čepele 15, 21 a 32 cm nebo krabičky pro tři výrobky do délky čepele nože 21 cm. Součástí balení bude dárková kartička, kam jen napíšete svoje věnování. 

Přečíst si článek

Tip na dárek: Kuchařský nůž AJAX ve vánoční edici

Jako další z tipů na dárky, kterými nelze udělat chybu doporučujeme kuchařský nůž AJAX série Red Spirit s pouzdrem a v dárkovém provedení. Nůž AJAX je typický svým výrazným stylem čepele a nápadnou křivkou ostří. Nůž pro každého kuchaře!

Přečíst si článek

Sladké mámení. Dárky pro cukráře!

Láska prochází žaludkem a to u sladkého platí dvojnásob! Speciální výběr dárků pro vašeho pekaře/ cukráře <3

Přečíst si článek

Tip na dárek v hodnotě 3000+

Budou pro vás Vánoce 2020 jedinečné? Zde naleznete výběr specialit, kterými můžete obdarovat milovanou osobu. 

Přečíst si článek

Tip na dárek do 3000 Kč

Nevíte co na Vánoce? Nechte se inspirovat našimi tipy do 3000 Kč. V sekci najdete nože různých sérií a určení. S žádným nožem nešlápnete vedle. 

Přečíst si článek

Tip na dárek do 1000 Kč

Nevíte co na Vánoce? Nechte se inspirovat našimi tipy do 1000 Kč. V sekci jich najdete celou škálu od sad, po nástroje a nože. 

Přečíst si článek

Darujte k Vánocům jedinečné limitky!

Tyto nože byly zhotoveny pouze v omezeném počtu kusů. Mají jedinečný design a jsou vyrobeny v nejvyšši kvalitě. Pokud hledáte pod stromeček opravdu speciální dárek, tyto nože jsou jednoznačně správná volba! 

Přečíst si článek

S čím vykosťovat

Vykosťování je proces, kdy oddělujeme maso od skeletu. Chceme, aby řez byl co nejpřesnější, abychom oddělili maximum masa od kosti a chrupavek. Flexibilní čepel se zase přizpůsobí potřebnému úhlu a nůž tak lehce přilne ke kosti. Vykosťovací nože se používají na králičí, kuřecí, krůtí, ale i třeba vepřové maso. 

Přečíst si článek

Závin, mňam!

Teplý čajík, dobrá kniha a zabalit se do deky. Nechybí tomu ale něco? Upečte si závin s povidly a užijte si pohodu a klid doma v sychravém čase. My máme vše, co k přípravě závinu využijete. 

Přečíst si článek

Každý správný šéfkuchař má svůj AJAX

S AJAXEM je radost krájet! Houpavými řezy hravě rozkrojíte flákotu masa i jakoukoliv zeleninu. Ani malé kosti nejsou pro nůž žádný problém! Zaoblená čepel skvěle poslouží i přípravě bylinek. AJAX je opravdu univerzální nůž. 

Přečíst si článek

Nože Santoku a jejich využití

Nůž Santoku je univerzální pomocník v kuchyni. Speciální výbrus na jeho čepeli vytváří vzduchové kapsy, díky nimž potravina neulpívá na čepeli. Nožem hravě pokrájíte jak zeleninu, tak i maso. 

Přečíst si článek

Back to school!

Dostatečný přísun ovoce a zeleniny zajistí energii pro vaše ratolesti na celý školní den, který pro ně bude jistě velice namáhavý, po tak dlouhé pauze! Připravte svým nejmenším výbornou a zdravou svačinku!

Přečíst si článek

Co nejlépe na pečivo

Jak nejjednodušeji nakrájet chleba nebo rozříznout bagetku a připravit tak lahodnou svačinu či večeři? S lehkostí a jednoduchostí využijte naše nože na pečivo!

Přečíst si článek

Šťavnaté ovocné léto

Pravé české jahody, sladký vychlazený meloun, nebo třeba právě utržené třešně! Ohňostroj opravdu plných chutí, svěžest a čerstvost - léto jako malované. Není nic lehčího než vzít do ruky jeden z našich nožů či nástrojů a takto lahodnou svačinku si připravit! 

Přečíst si článek