Sezóna

Ocílky s jemným tahem

Výběr správné ocílky je stejně důležitý jako výběr kvalitního nože. Minule jsme vám představili standardní ocílky, které jsou vhodné do domácnosti na běžné broušení. Tentokrát vám ukážeme ocílky s jemným tahem - nízkým úběrem materiálu. Ideální na každodenní broušení.

Přečíst si článek

F. Dick: Velikonoční inspirace

Šťavnaté kuře, fantastická nádivka, nadýchaný mazanec nebo vajíčková pomazánka? Velikonoce se blíží a my opět přinášíme sváteční inspiraci do vaší kuchyně. Omrkněte lahodné recepty i tipy na oblíbené nože a příslušenství F. Dick.

Přečíst si článek

Red Spirit: Série nožů inspirovaná Asií

Extrémně ostrá čepel a designová rukojeť v červené barvě - to jsou nože ze série Red Spirit. Vyberte si ten, který sedne vám i vašim potřebám nejlépe!

Přečíst si článek

PROFESIONÁLNÍ NOŽE 1905 DO VAŠÍ KUCHYNĚ

Exkluzivní série kovaných nožů 1905 se vyznačuje perfektním vyvážením, ostrou čepelí a originálním designem rukojeti. Vhodné pro všechny milovníky vaření i zkušené profesionály. Podívejte se na naše favority!

Přečíst si článek

Nové vykosťovací nože do 500 Kč

Představujeme vám dvě novinky ze sekce kuchařských nožů, díky kterým snadno zpracujete maso. Vykosťovací nože F. Dick s ergonomickou rukojetí a speciální čepelí za skvělou cenu!

Přečíst si článek

Ocílky se standardním tahem

O tom, jak často ostřit nože a jakou ocílku vybrat, si můžete přečíst v naší sekci Poradna – TADY. Tentokrát si představíme samostatnou kategorii ocílek se standardním tahem. Na e-shopu jich najdete hned několik v různých provedeních. A my vám rádi poradíme s výběrem.

Přečíst si článek

Novinka v sortimentu!

POZOR! Máme pro vás novinku - speciální lovecký nůž! Víte, proč má kuličku na konci čepele? Ta slouží k tomu, aby při porcování kořisti nedošlo k porušení vnitřností.

Přečíst si článek

Finální kolo únorové výzvy

Sledujte náš IG profil @noze_cz_dick, inspirujte se našimi příspěvky a stories, točte videa z kuchyně, jak vaříte nebo přímo vaše recepty, kde je ve hře zapojený nůž a sdílejte je s námi označené @noze_cz_dick pod #vyzvadick!
Vaše videa uložíme do pevného příběhu na @noze_cz_dick a vždy v neděli vybereme 1 z vás, který získá výhru týdne.
Více se dozvíte – ÚNOROVÁ VÝZVA

Přečíst si článek

Únorová výzva s noži F. Dick - Ryba

Na co se ve třetím týdnu únorové #vyzvadick na našem INSTAGRAMU zaměříme? Na ryby! Které nože F. Dick se hodí k filetování? Zapojte se i tentokrát. Natáčejte IGstories, označte je @noze_cz_dick a #vyzvadick a na konci týdne 1 z vás získá filetovací nůž ze série Red Spirit.

Přečíst si článek

Únorová výzva s noži F. Dick - Kuře

Únorová #vyzvadick na našem INSTAGRAMU @noze_cz_dick pokračuje! Tentokrát se zaměříme na kuře. Ukážeme si ty správné nože F. Dick a vykostíme ho na roládu. Zapojte se i tentokrát. Natáčejte IGstories, označte je @noze_cz_dick a #vyzvadick a na konci týdne 1 z vás získá poloohebný nůž ErgoGrip.

Přečíst si článek

ÚNOROVÁ VÝZVA S NOŽI F. DICK #VYZVADICK

Vaříte každý den? Zajímáte se o kvalitní nože? Učíte se rádi? Hledáte výzvy? My pro vás máme hned 4! A každou oceníme speciálním dárkem.
1.VÝZVA – CIBULE (v týdnu od 1.-7. 2. 2021)
2.VÝZVA – KUŘE (v týdnu od 8.-14. 2. 2021)
3.VÝZVA – RYBY (v týdnu od 15.-21. 2. 2021)
4.VÝZVA MĚSÍCE – RECEPT (v týdnu od 22.-28. 2. 2021) 

Přečíst si článek

K čemu ruční nastřikovačku?

Nástroj pro nastřikování masa. Používá se na nastřikování masa slaným nebo ochuceným lákem. Po nastříknutí slaným lákem dochází k urychlení zpracování a také k lepšímu prosolení než při povrchovém lakování masa. Do láku kromě rychlosoli doporučujeme přidávat tekuté výtažky z koření. Nastříknuté maso poté grilujeme, udíme nebo rožníme.

Přečíst si článek

Co s ruční narážkou?

Ruční lehká narážka najde své uplatnění u milovníka klobás, jitrnic, jelit, párků a podobně. Připravenou směs, kterou chcete plnit střívka, vložíte do ruční narážky. Dle požadovaného průměru výrobku vyberete trubici na plnění, nainstalujete tlačnou část narážky a už jen točíte a plníte střívko.

Přečíst si článek

AKCE 2021

Rok 2021 s sebou přináší i 21% slevu na vybrané zboží v sekci "AKCE 2021"! Zadejte slevový kód "2021" a vychutnejte si příjemné snížení ceny. 

Přečíst si článek

V hlavní roli AJAX Carbon Spirit!

Rozhodli jste se jíst zdravěji? Připravte si spolu s limitovaným kuchařským nožem AJAX Carbon Spirit kvalitní kus masa a nezapomeňte si k němu dát salát!

 

Přečíst si článek

Chyťte si svou limitku!

Nastartujte nový rok stylově s limitkou Go For Gold ze série Premier Plus. A třeba dojde i na tu červenou řepu.

Přečíst si článek

Silvestr 2020!

Jaký je váš plán na oslavu příchodu Nového roku? Zapojte nůž na sýry a vidličku na vytáhnutí nakládaných okurek. Ale co hlavně? Ať je rok 2021 lepší než ten předešlý...

 

Přečíst si článek

Uplatněte dárkové vouchery!

Nadělil vám Ježíšek pod stromeček dárkový poukaz? Uplatněte ho ještě dnes a vyberte si zboží, které vám udělá radost!

Přečíst si článek

Tip na dárek: Lisované sady

Jednoduchý způsob, jak vyřešit starosti s vánočními dárky je vyřesit to sadou! Různé druhy sad obsahují většinou základní typy lisovaných nožů.

Přečíst si článek

Zvěřina na jazyku! Dárky pro milovníka myslivost!

Je ten váš tak trochu dobrodruh? Miluje zvěřinu a nebojí se čistého zpracování masa? Určitě nakouknětě a nechte se inspirovat speciálním výběrem právě pro něj!

Přečíst si článek